606 497 467iron-gym@seznam.cz
 

Zde Vám představujeme všechny nabízené lekce. 

Samozřejmě můžeme popsat několik stran textu suchou teorií ke každé lekci, nic ale nenahradí osobní zkušenost.

Alespoň základní popis cvičení je u každého obrázku sálové lekce 🙂

Přijďte, vyzkoušejte, zhodnoťte, těšíme se na Vás 🙂

Rezervace – přes odkaz v záložce „rezervace lekcí“ 

 


 

 

 

 

 


 


Tuto hodinu strávíte tvarování tzv. problémových partií za pomocí tréninkových pomůcek a váhy vlastního těla. Lekce je vyvinutá speciálně pro ženy a jejich potřeby. Těžké činky nezvedáte, nebojte 🙂 Lekce není rozdělena na začátečníky nebo pokročilé, každý si cvičí dle pokynů instruktorky podle svých možností. S sebou si vezměte pohodlné oblečení, které Vás nelimituje v pohybu, ručník a lehkou sportovní obuv.


Pořádný záběr od začátku až do konce. Kettlebelly, lodní lano, hrazda, bradla, TRX……prostě výzva. Nebojte, začátečníci i pokročilí mohou cvičit vedle sebe, každý se svojí váhou a ve svém tempu. Všichni jsme nějak začínali 😉 Techniku Vám ohlídá dlouholetý trenér a závodník Ján Michalov. S sebou si vezměte pohodlné oblečení, které Vás nelimituje v pohybu, ručník a lehkou sportovní obuv.


Klasický kruhový trénink, kdy polovina lekce probíhá na strojích ve fitku a druhá půlka se odehrává v sále s tréninkovými pomůckami. Lekce není náročná, závaží si volíte sami po konzultaci s instruktorkou, která Vám stanoví správnou techniku a pořadí cviků. Lekci vede dlouholetá instruktorka a lektorka sportovní fakulty. S sebou si vezměte pohodlné oblečení, které Vás nelimituje v pohybu, ručník a lehkou sportovní obuv.


Lekce Pilates je založena na používání cvičebních pomůcek, pro přesné zacílení na konkrétní, procvičovanou partii. Tímto cvičením docílíte správného držení těla, rovnoměrného svalového rozvoje, odstranění bolestí zad a celého pohybového aparátu. Lekce není náročná, zátěž pomocí techniky si volíte sami po konzultaci s instruktorkou, která Vám stanoví správnou techniku a pořadí cviků. Lekci vede dlouholetá instruktorka a lektorka sportovní fakulty. S sebou si vezměte pohodlné oblečení, které Vás nelimituje v pohybu, ručník a lehkou sportovní obuv.


Power jóga je zjednodušeně řečeno, spojení klasické jógy s aerobními aktivitami. Tímto spojením se získala pohybová aktivita, která odbourává stres a zároveň formuje a zeštíhluje postavu. V Power józe nejde ani tak o dokonalé prodýchání jednotlivých pozic, jako o dynamický a zároveň plynulý přechod z jedné pozice do druhé. Lekcemi Vás provedou instruktorky s více než desetiletou praxí. S sebou si stačí vzít ručník a pohodlné oblečení. Cvičí se na boso jako v klasické józe. Podložky si můžete vzít svoje nebo si je můžete u nás bezplatně zapůjčit – jsou umístěny přímo v sále, kde se cvičí.


Tzv. pouliční kickbox. Jedná se o sebeobranu, kdy se používá vše – lokty, údery, kopy, kolena a nehledí se na fair play – jde o to přežít útok. Lekce vede akreditovaný instruktor David Volánek.Tabata je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost a fitness ve velmi krátkém čase – 14 minut. Cvičení se skládá ze šesti až sedmi 20 sekundových cviků prováděných na 100 %, proložených dobou odpočinku 10 sekund.


ZDRAVÁ ZÁDA
Jedná se o cvičení prospěšné zdraví, odstraňující bolesti zad a svalů upínajících se na páteř.
Dále odstraňuje únavu a posiluje svalové partie břicha, zad i rukou.
Během cvičení je kladen důraz na odstranění dysbalancí svalů celého těla.
Závěr cvičení patří kompenzaci a relaxaci těla po náročném dni.
Cvičení je určeno pro širokou veřejnost buď k prevenci ortopedických vad či k odstraňování bolestí v těle.